لوگو املاک آرام
زمین 200 متری آماده ساخت سند تگ برگ
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۸ متـر
موقعیت جنگلی شهرکی
فروش۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- پیش پرداخت
زمین 165 متری با شرایط اقساط ویژه
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۱۶۵ متـر
متراژ بنا: ۱۶۵ متـر
موقعیت ساحلی شهرکی
فروش۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- پیش پرداخت
ویلا دوبلکس نما رومی با 3 خواب مستر و امکانات عالی
ویـژه فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
موقعیت جنگلی شهرکی
فروش۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- مبلغ کل
ویلا نیم پیلوت پلاک 1 جنگل با 3 خواب و 30 متر روف گاردن
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۱۶۰ متـر
متراژ بنا: ۱۵۰ متـر
موقعیت جنگلی شهرکی
فروش۲.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- مبلغ کل
دو دستگاه ویلا نیم پیلوت با 3 خواب و مدارک کامل
ویـژه فروش
چمستاننور
متـراژ: ۱۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۰ متـر
موقعیت جنگلی شهرکی
فروش۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- پیش پرداخت
ویلا فلت با امکانات شگفت انگیز!!! (توضیحات خوانده شود)
ویـژه فروش
چمستاننورآمل
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
موقعیت ساحلی جنگلی شهرکی
فروش۲.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- مبلغ کل
ویلای بی نظیر و خوش قیمت با 160 متر بنای مفید داخل شهرک و دسترسی عالی
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۶۰ متـر
موقعیت شهری
فروش نقد و اقساط
فروش۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- پیش پرداخت
خرید ویلا با 400 متر زمین و 185 متر زیربنا با 3 خواب مستر
ویـژه فروش
نور
متـراژ: ۴۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۵ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۴.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- مبلغ کل
خرید ویلا با 230 متر زیر بنای اصلی همراه با استخر و روف گاردن
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۹۰ متـر
متراژ بنا: ۲۳۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- مبلغ کل
ویلا همکف نما مدرن با 250 متر زمین داخل شهرک
فروش
نور
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۶۸ متـر
موقعیت شهری
فروش نقد و اقساط
فروش۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
- پیش پرداخت
ویلا دوبلکس 3 خواب مستر با ویو جنگل و حیاط بی نظیر
فروش
نور
متـراژ: ۳۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۱۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
خرید ویلا دوبلکس نما مدرن با 220 زمین و 3 خواب مستر
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۶۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۴.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
ویلای دوبلکس نما رومی استخردار با 230 متر زمین
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۱۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
خرید ویلا دوبلکس 270 متری در جاده دریا با بهترین امکانات
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۷۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۲ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
خرید ویلا لاکچری با 270متر زمین با روف گاردن بی نظیر
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۷۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۳.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
خرید ویلا 3 خوابه با یک خواب بالا طرح انگلیسی با 250 متر زمین
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
موقعیت جنگلی
فروش نقد و اقساط
فروش۴.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
خرید ویلا دوبلکس استخر دار بی نطیر با 350 بنا
فروش
چمستاننور
متـراژ: ۳۵۰ متـر
متراژ بنا: ۳۴۹ متـر
فروش۹.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان

خرید ویلا در نور

آن روزهای سخت کاری خود را با امید به داشتن یک زندگی موفق و زیبا سپری کرده‌ اید، اینک زمان آن رسیده که ثمره زحمت خود را دریافت کنید و لحظاتی را مختص خود و خانواده تان سازید. خرید ویلا در نور شمال می‌تواند نعمتی نامتناهی برای لذت بردن از زندگی بدون استرس روزانه شما باشد. داشتن یک ویلای زیبا در شمال، علاوه بر اهدای آرامش و روح تازه به زندگیتان، به شما امکان دهد بار دیگر طبیعت خود را از زندگی پر مشغله شهری کنده و به طبیعت بکر جنگلهای شمال گره بزنید. املاک آرام  با توجه به تجربه چندین ساله خود، برای خرید ویلا در مناطق شمال، یکی از بهترین گزینه‌ها است. زیرا خدمات حرفه‌ای، تجربه کاری و قیمت مناسبی می تواند به مشتریان خود ارائه ‌دهد. در ادامه با ما همراه شوید تا منطقه نور را بیشتر بشناسیم.

شهرستان نور کجاست؟

در کنار ساحل زیبای دریای خزر و در مجاورت شهرستان‌های آمل، چالوس و بابلسر، شهر زیبای نور قرار گرفته است. این شهر از زیباترین شهرهای شمال کشور است که جاذبه‌های گردشگری طبیعی زیبایی همچون آبشار آب پری، دریاچه الیمالات و پارک جنگلی کپشل  را داراست. آب و هوای ملایم آن به دلیل نزدیکی به دریای خزر باعث شده در فصل تابستان، دمای هوایی در حدود 25 درجه سانتیگراد و در فصل زمستان  دمایی در حدود 10 درجه سانتیگراد داشته باشد.

خرید ویلا در نور

نور دید جنوبی به سمت کوه‌های پوشیده از درختان برگ پهن‌ و دید جنوبی به دریای خزر دارد. ازسمت غرب به شهر رویان و ازسمت شرق به ناحیه رستم‌رود مشرف است. موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به امکانات و خدمات روزمره، پتانسیل افزایش قیمت و رشد در آینده جهت بازدهی سرمایه در این منطقه شده است. از طرفی منطقه نور محبوبیت زیادی میان مسافران داخلی و خارجی داشته و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. مجموع این عوامل باعث شده که معامله و خرید ویلا در نور رونق زیادی داشته باشد.

برای اطلاع از شرایط خرید ویلا در چمستان کلیک کنید

موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر، شهر نور برای گردشگران

به راستی زندگی کامل به معنای داشتن مکانی زیبا و آرامش بخش برای خود و خانواده شماست. شهر نور دارای موقعیت جغرافیایی بسیار بی‌نظیر است و به همین دلیل برای شما وخانواده، حتی گردشگران جذابیت خاصی به همراه دارد. در ادامه به برخی از مواردی که شهر نور را برای گردشگران جذاب کرده اشاره می کنیم:

 دلایل جذابیت شهر نور

فضای سبز در شهر نور بالاترین امتیاز این منطقه است. این شهر سواحل بسیار زیبا و دیدنی فندرسک و دلارام را در بطن خود پرورانده است. تاریخچه و فرهنگ قدیمی و پرمناظر شهر نور برای گردشگران جذابیت فوق العاده‌ای دارد. این شهر همچنین دارای آثار باستانی بسیاری است که از نظر هنری، معماری و تاریخی بسیار قابل احترام هستند. فرهنگ غذایی و داشتن بهترین رستوران های ایرانی به دلیل دارا بودن غذاهایی سنتی بسیار خوشمزه و شهرت دار مثل کباب و غذای دریایی و شیرینی‌ های سنتی  از دیگر امتیازات شهر نور است. فرهنگ و هنر بسیار عالی و قدیمی ، داشتن باغ ها و شهربازیهای زیبا برای خانواده ها و کودکان و مجموع  این عوامل با هم، شهر نور را به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین مناطق گردشگری در کشور ایران تبدیل کرده است.

انتخاب بهترین منطقه برای خرید ویلا در نور

استان مازندران معدن ویلاهای جذاب ایران است. از بهترین مناطق استان مازندران برای خرید ویلا می توان به شهر نور اشاره کرد. ویلاهای نوردر موقعیت های بکر و یا شلوغ و با انواع و اقسام شرایط و قیمت های متفاوت وجود داشته و پتانسیل بالایی در سود آوری دارد. البته انتخاب بهترین منطقه برای خرید ویلا در نور، بستگی به نیازها و سلیقه شما هم دارد. مناطقی همچون فندرسک و دلارام از جمله مناطقی هستند که به عنوان مناطق محبوب جهت سرمایه گذاری شناخته می‌شوند.

خرید ویلا در نور

چرا خرید ویلا در نور

فندرسک با دارا بودن خدمات شهری و ساحل زیبا، محبوب سرمایه گذاران و گردشگران است. دلارام هم با داشتن منظره‌های طبیعی زیبا، جاذبه‌های گردشگری متنوع از جمله پارک ملی دلارام و مسجد جامع دلارام، فضایی آرام  بوده و با امکانات رفاهی متنوع محبوب بسیاری از هموطنان ایرانی است. جدا از همه اینها، ویژگی‌های طبیعی و آب و هوای مناسب نور، به عنوان یک منطقه پرطرفدار جهت لذت بردن از لحظات ناب زندگی است. مناطق پرطرفدار نور با دارا بودن امکانات بازی‌ آبی، پارک‌های جنگلی و مناطق اکوتوریستی در فندرسک، دلارام، روستای مرزیل یا ایزدشهر، تنها گوشه‌ای از امتیازات منطقه در کنار هوای ترتمیز و دست‌نیافتنی شمال است.

تحلیل عوامل مهم در خرید ویلای لوکس و ارزان در نور

موقعیت مکان یکی از مهمترین عوامل قابل توجه در خرید ملک است. عواملی مانند ویو ویلا و منظره ی طبیعی، نزدیکی به ساحل و امکانات شهری در قیمت گذاری روی ملک تاثیر مستقیم دارند. ویلا‌های لوکس دارای امکانات رفاهی بیشتری هستند. امکاناتی مانند استخر شخصی، سونا، جکوزی، گاراژ، حیاط داخلی و خارجی، فضای باز و غیره در این مقوله مورد توجه قرار می‌گیرند. کیفیت وضعیت ساخت و نوع متریال‌های استفاده شده در ساختمان از جمله مهمترین نکات برای خرید ویلا در نور هستند. از دیگرعوامل در خرید ویلا، امنیت است. ویلا باید مجهز به سیستم پیشرفته امنیتی باشد به گونه ای که هرگونه تهدید به امنیت آن تامین شده باشد. از طرفی خریدارانی که به دنبال ویلاهای لوکس در نور هستند، باید قیمت‌های بازار را بررسی کنند تا از آنچه از نظر قیمتی در بازار موجود است، آگاه باشند و بهترین گزینه را برای انتخاب داشته باشند.

تفاوت‌های خرید ویلا ساحلی و جنگلی در شهر نور

شهر نور یک شهر بسیار زیبا و پرطرفدار در منطقه شمالی ایران است که به دلیل آب و هوای گرمسیری خود می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای خرید ویلا باشد. هرچند این تصمیم بستگی به سلیقه، نیازها و سبک زندگی شما دارد اما در ادامه تفاوت‌های خرید ویلا ساحلی و جنگلی در شهر نور را شرح خواهم داد:

خرید ویلای ساحلی:

ویلا‌های ساحلی در شهر نور معمولاً در مناطق شمالی شهر قرار دارند. این ویلاها برای مصون ماندن در برابر تغییرات آب و هوا و موج‌های دریا از سازه‌های مقاومی مانند بتن و فلز ساخته می‌شوند. خرید یک ویلای ساحلی معمولاً به منظور لذت بردن از فضای باز، دسترسی به محیط آرام و صفایی، تماشای بی‌نظیر دریا و طبیعت و همچنین انجام تفریحات پرطرفدار شنا، ماهیگیری، بادبادک بازی ، اسکی روی آب و یا قایقرانی می‌باشد.

خرید ویلا در نور

خرید ویلای جنگلی:

در واقع خرید ویلای جنگلی به منظور فرار از شهر، لذت بردن از طبیعت، دسترسی به محیط دنج و احیای سلامت روحی و جسمی و روانی صورت می‌گیرد. ویلاهای جنگلی در شهر نور معمولاً در مناطق شمالی و کوهستانی واقع شده‌اند اما بسیاری از آن‌ها هم‌زمان دسترسی به دریا هم دارند. طبیعت بکری که در اطراف ویلای جنگلی یافت می‌شود، هیجان‌انگیز، شگفت‌انگیز و بسیار زیباست.

در نهایت، همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد. اگر به آب و شنا علاقه دارید، بهتر است یک ویلا ساحلی برای خود تهیه کنید. اما اگر به دویدن، پیاده‌روی، کوهنوردی، شکار و غیره علاقمندید، خرید ویلای جنگلی برای شما انتخاب بهتر است.

نحوه خرید ویلا در شمال

برای خرید ملک در هر منطقه‌ای، اعتماد به فروشنده مهم است. برای اطمینان از خرید مناسب ویلا و جلوگیری از احتمال تقلب یا مشکلات در آینده، بهتر است به مشاوران املاکی اعتماد کنید که دارای مدارک قانونی بوده و تجربه و شناخت کافی از بازار داشته باشند. سعی کنید با املاک معتبر معامله کنید تا از موقعیت و جنبه‌های خاص ویلا مطلع شوید. با تکیه بر کارشناسان خبره می‌توانید تمامی مدارک قانونی برای خرید ویلا را  به‌درستی ملاحظه کرده و با دقت کامل آنها را بررسی نمایید.  قبل از خرید ویلا، همیشه بهتر است بازدیدی از ویلا داشته و اطلاعاتی از قیمت خرید و فروش داشته باشید. در نهایت، بهتر است سؤالات و مشکلات خود را از مشاوران املاک آرام پرسیده و به آن‌ها اعتماد کنید تا در انتخاب و خرید ویلا در منطقه نور دچار خطا نشوید.

خرید ویلا در نور

نکات مهم برای ویلا یا خرید زمین در نور

خرید ویلا در نور انتخاب بسیار مهمی در زندگی است. در بسیاری از موارد، ویلاها به یک طبقه، دو یا سه خوابه، دوبلکس و دو طبقه، و در بعضی مواقع تریپلکس ۳ تا ۶ خوابه تقسیم می‌شوند که ویلاهای بزرگتر به مراتب گران‌قیمت‌تر هستند. بهتر است ویلا را بر اساس هدف خرید خود انتخاب کنید. برای مثال، اگر زمان زیادی در ویلا صرف نمی‌کنید و در هنگام استفاده نیز تعدادتان کم است، نیازی به هزینه بیشتر  برای خرید ویلای بزرگتر ندارید.

در مورد خرید ویلا، باید به بررسی شرایط فونداسیون نیز توجه کنید. با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان نور و بارش‌های مداوم آن، ویلا باید دارای پی‌ریزی مناسبی باشد. همچنین، عایق‌بندی دیوارها، سقف، و کف ویلا بسیار مهم است. این عایق‌بندی باید از نفوذ سرما و رطوبت به داخل ویلا جلوگیری کند. علاوه بر این، اسکلت بندی ویلا باید از ستون‌های بتنی مسلح باشد و بر اساس استانداردهای مهندسی در مقابل زلزله ساخته شده باشد.

امنیت،‌ شرط مهم خرید ویلا در شمال

امنیت یکی از شرایط اساسی خرید ویلا در منطقه نور می‌باشد. خرید ویلاهای شهرکی گزینه‌های مناسبی از بابت تامین امنیت هستند.  چرا که نگهبانان 24 ساعته در حال کشیک در جایگاه خود بوده و با رفت و آمدهای مکرر محیط اطراف را تحت کنترل خواهند داشت. اما اگر قصد دارید ویلایی اختصاصی خریداری کنید به هنگام خرید برای تضمین امنیت میتوانید از این روش‌ها استفاده کنید:

زمان مناسب خرید ویلا در نور

منطقه نور در شمال ایران معمولاً در فصل‌های گرم  تابستان زیاد شلوغ می‌شود و بسیاری از مردم به دنبال مناطق خنک با اکسیژن تازه هستند. در فصل بهار و پاییز است که هوا دلپذیر است،  بازار خرید ویلایی‌ در منطقه نور نیز گرمتر است.

در فصل بهار علاوه بر هوای خوب و دلپذیر، محصولات فصلی به بازار عرضه می‌شوند و تعداد کمتری از افراد به نور سفر می‌کنند. بنابراین شما می توانید با قیمت بهتری  ویلا بگیرید.

فصل پاییز نیز مانند بهار، هوای مطبوعی دارد و محصولات فصلی مانند خشکبار، میوه، آجیل و …  به بازار عرضه می‌شوند. در این فصلها مالکان ویلایی  آن را به عنوان مکان تعطیلاتی خود به‌کار می‌برند وتمایلی به اجاره دادن آن ندارند. معمولا در فصل پاییز به نور سفر نمی‌کنند و این می‌تواند بازار خرید ویلا را کساد کرده و خرید ویلا در این منطقه را برای شما رقابتی‌تر کند.

در کل، بهترین زمان برای خرید ویلا در منطقه نور، فصل بهار و پاییز است، اما باید توجه داشت که با توجه به بازار ممکن است در مواقعی قیمت‌ها به شدت بالا رود ولی در مواقعی هم ممکن است قیمت‌ها برای خریداران مناسب باشد.بنابراین می‌توانید بهترین زمان را برای خودتان بالقوه تعیین کنید اما قبل از هر خرید، حتماً بازار را با دقت مطالعه کرده و وضعیت‌های قیمتی را مقایسه کنید.

خرید ویلا در نور

قیمت خرید ویلا در شمال تا 700 میلیون

بودجه و قیمت خرید ویلا در منطقه نور مازندران، به عوامل مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، ارتفاع  از سطح دریا، متراژ ساختمان، متراژ زمین، وضعیت ساخت وساز، امکانات و خدمات موجود در اطراف ویلا ، دسترسی به سایت‌های گردشگری و مناطق دیدنی و در نهایت شرایط بازار در زمان خرید بستگی دارد. بنابراین، تعیین مبلغ دقیق و قطعیت قیمت‌ها ، با توجه به گزینه‌های موجود در بازار و شرایط تعریف شده، مختلف است. اما به‌طور کلی، باید در نظر داشت که در منطقه نور، قیمت ‌ویلاها با منطقه‌ای که  ویلا در آن واقع شده ارتباط مستقیم دارد.

از این نظر که منطقه مذکور به سمت دریا ویو دارد یا نه و اصلا با منظره دریا عجین هست یا خیر خیلی مهم است. خرید ویلا در شمال تا 300 میلیون یا خرید ویلا در شمال تا 500 میلیون حتی 700 میلیون تا2  میلیارد تومان گزینه‌های بسیار خوب و متنوعی هستند که دارای امکانات و طراحی‌های متنوعی می‌باشند.

رعایت اصول مهم خرید را جدی بگیرید

ارزیابی دقیق ویلا و دقت در معامله یکی از اصول مهم خرید ویلا در منطقه نور است. برای ارزیابی بهتر است بررسی مستندات ملک را جدی بگیرید. این مستندات شامل سند، اصالت مالکیت، پروانه ساخت، پشتیبانی مالی، مهر و امضای مالک و غیره است. در قدم اول باید با دقت مستندات را مطالعه کرده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

نکته بعدی بررسی محل ویلا، امکانات اطراف و امنیت محیط مسکونی است.برای مثال امکان دسترسی به مراکز خرید، تفریحی، نزدیکی به جاده‌ها و راه‌های اصلی، فضای سبز دنج، سکونتگاه مناسب همگی امتیاز محسوب می‌شوند.

بررسی وضعیت ساختار و نوع کیفیت اجزای ساختمانی مثل دیوار، کفپوش، درب، پنجره و سایر اقلام موجود در ویلا هم از نکات اساسی است که باید به آن توجه شود.  باید اطمینان حاصل کنید که با توجه به سن و عمر ساختمان ویلا، محفظه‌ها از‌ خطر ایمن هستند.

در نهایت می‌توانید درخواستی از مالک کنونی برای استعلام مشکلات ویلا داشته باشید.  اینکه در قبال اعمال تغییرات احتمالی، تمامی خرج‌های احتمالی را برآورد کرده و برای برطرف کردن این مشکلات هزینه آن را به هنگام خرید لحاظ کرده باشید.

با دقت به این موارد ، می‌توانید ویلا را به خوبی ارزیابی کرده و از خرید ریسک دار پیشگیری کنید.

از تجربه  کارشناسان املاک آرام برای خرید ویلا در نور کمک بگیرید

خرید ویلا در شهر نور با کمک افراد کار بلد یک املاک معتبر، می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد و به شما در تصمیم‌گیری درست کمک کند. امتیازات وجود چنین افرادی در کنار خود در جدول ذیل لیست شده است:

تحلیل های آتی مکان

تحلیل مولفه‌ها و پتانسیل‌های پنهان ساختمان یا ویلا، مانند قرار گرفتن در بهترین منطقه، امتیازات امنیتی منطقه، وجود فضای سبز، دارا بودن امکانات شهری و یا سهولت در حمل و نقل.

پیدا کردن ویلا‌های مناسب

مشاوران املاک معمولاً با شناسایی اولیه در خصوص ویلاها و محل آن‌ها شروع به کار می کنند. این افراد به خوبی می دانند که چگونه می‌توانند املاکی را پیدا کنند که با نیاز شما هماهنگ باشد.

انتخاب ویلا با بهترین کیفیت

انتخاب ویلا با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در محدوده مورد نظر، ویلا‌هایی که حداقل نیازهای خانواده شما را تامین کنند. این شامل سال ساخت سازه، زیربنا و شرایط ساخت و تعمیر و نیز کلیه امکاناتی که ویلا ارائه می‌دهد می‌شود.

بررسی شرایط قانونی ویلا ها:

مشاوران املاک می توانند خدمات مربوط به بررسی ویلاها را نیز ارائه دهند. آنها بررسی مواردی مانند شرایط ساختمانی و اجاره مالکیت، ارائه توصیه ها در مورد ساختار مناسب و همچنین بررسی مسائل قانونی ویلا  را انجام می‌دهند.

هماهنگی ملاقات خریدار و فروشنده

مشاوران املاک چیدمان وقت دیدار ویلا ها را هماهنگ می‌کنند، به طوری که شما در زمانی که آنها در دسترس هستند،  قادر خواهید بود با جزئیات بیشتری به مشاهده ویلا بپردازید.

مذاکره و توافق

مشاوران املاک می توانند به شما در مذاکره و توافقات با مالک و دیگر متقاضیان کمک کنند. این افراد می توانند قیمت آن را بیشتر تحلیل کنند و به شما بهترین گزینه را برای خرید ویلا همراه با قیمت مناسب و شرایط مناسب ، پیشنهاد دهند.

راهنمایی در خرید

مشاوران املاک به راحتی می توانند در مورد خرید و وام گرفتن برای ویلا شما را راهنمایی کنند و به شما در خصوص قانون ها و مقررات حقوقی اطلاعات دهند.

چرا املاک آرام را برای خرید ویلا در نور پیشنهاد می دهیم؟

املاک آرام یک شرکت مشاوره ای در زمینه خرید، فروش و اجاره ویلا در مناطق شمالی ایران است. این شرکت با توجه به تجربه و تخصص خود در بازار املاک، خدماتی با کیفیت ارائه داده و به مشتریان خود امکان خرید ویلا در منطقه دلخواهشان را فراهم می‌سازد.

املاک آرام با داشتن دفتری در شمال کشور، توانایی ارائه خدماتی مانند مشاوره در خرید ویلا با بالاترین استانداردهای بازار را داراست. همچنین این شرکت با فهم صحیح از نیازهای مشتریان، توانسته است در بازار املاک عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

املاک آرام سعی می‌کند به مشتریان خود خدمات پیشرفته‌ای را ارائه کند، از جمله اینکه بازار املاک را برای آن‌ها تحلیل کند تا بتوانند خرید مناسب ویلایی که نیازهایشان را برطرف می‌کند را پیدا کنند. این شرکت برای تسهیل خرید ، با دارا بودن ارتباطی بسیار خوب با صاحبان ویلا، می‌تواند به مشتریان خود قیمت مناسب ارائه دهد و امکانت بسیاری را در اختیار آن‌ها قرار دهد. با استفاده از خدمات املاک آرام، مشتریان قادر خواهند بود مکان مناسب خود را با توجه به محدودیت هایشان، با کیفیت مطلوب و در نزدیکی به دریا پیدا کنند.

خرید ویلا در نور

در پایان

با توجه به مزایایی که مشاورین املاک در خرید ویلا در منطقه نور دارند، این امر مفید و کارآمد بوده و برای خرید بهترین گزینه می باشد. این افراد می‌توانند به ما در پیدا کردن املاک مناسب، بازدید از ویلا‌ها، برنامه‌ریزی بازدید، مذاکره قیمت و راهنمایی در مراحل حقوقی و مالی خرید کمک کنند. علاوه بر این، مشاورین املاک آرام می‌توانند در هنگام مراجعه خریدار به محل معامله، راهنمایی‌های ارزشمند و کاربردی را برای وی داشته باشند. یادتان باشد با داشتن یک ویلای زیبا در شمال می‌توانید به خودتان اجازه دهید بهترین نسخه از زندگی  را برای خود بپیچید.

دوست داری اولین نفری باشی که از ویلا های با قیمت های شگفت انگیز خبر داره!؟

شمارتو بزار و منتظر باش